P-touch E550WSP drukarka etykiet Brother

Dostępność: brak towaru
Cena: 960,00 zł 960.00
Cena netto: 780,49 zł
ilość szt.
Producent: Brother
Kod produktu: PTE550WSP
EAN:

Opis

Drukarka do oznaczeń przewodów

PT-E550WSP to drukarka etykiet klasy przemysłowej, która doskonale sprawdzi się w pracy instalatorów, elektryków oraz monterów sieci teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, systemów audio/wideo i bezpieczeństwa, potrzebujących niezawodnego narzędzia do profesjonalnego drukowania etykiet. Urządzenie pozwala na szybkie i bezproblemowe drukowanie oznaczeń kabli, przewodów, gniazdek elektrycznych, przełączników oraz paneli krosowniczych. Model P-touch E550 oferuje wysoką prędkość druku, wynoszącą do 30 mm/s. Urządzenie umożliwia druk na etykietach o szerokości od 3,5 mm do 24 mm. Drukarka, z wytrzymałą obudową, wyposażona została w mocną automatyczną gilotynę z funkcją nacinania i możliwością ustawienia pożądanej długości etykiet.

Czym wyróżnia się drukarka do oznaczeń przewodów PT-E550WSP?

Po podłączeniu do komputera przy użyciu kabla USB, drukarka P-touch E550WSP umożliwia kompleksowe projektowanie zindywidualizowanych etykiet – użytkownicy mają możliwość dodawania logotypów oraz symboli przemysłowych. Urządzenie pozwala także na pobieranie i przechowywanie etykiet oraz baz danych, dzięki czemu nie zachodzi konieczność tworzenia oznaczeń za każdym razem przed wydrukowaniem.

Drukarka do oznaczeń przewodów P-touch E550 może być połączona drogą bezprzewodową z tabletami bądź smartfonami, z których poziomu można wykonywać edycję i druk etykiet. Model oferuje obsługę aplikacji Brother iPrint & Label oraz Mobile Cable Label Tool, umożliwiających wybieranie szablonów etykiet i dodawanie obrazów za urządzeń mobilnych. Z kolei aplikacja Mobile Transfer Express pozwala na wysyłanie plików bezpośrednio z poczty e-mail lub serwisu Dropbox do pamięci drukarki. Wszystkie aplikacje można bezpłatnie pobrać z witryn App Store lub Google Play.

Jakie taśmy pasują do tego modelu drukarki?

Drukarka Brother P-touch E550 może drukować na taśmach Brother TZe, w których zastosowana została opatentowana przez producenta technologia laminowania. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i bardzo wytrzymałą etykietę. Znaki nanoszone są metodą termotransferu i umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa). Takie rozwiązanie zabezpiecza je przed cieczami, tarciem, temperaturą, chemikaliami oraz światłem słonecznym. Przeprowadzone testy taśm dają gwarancję wysokiej jakości oraz dużej wytrzymałości. Nośniki są również wygodne w użyciu – charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą oraz dobrą przyczepnością.

Model drukarki do oznaczeń przewodów P-touch E550WSP dostępny jest w komplecie z taśmami: standardową o szerokości 24 mm (czarny nadruk na żółtym tle, dł. 8 m), standardową o szerokości 24 mm (czarny nadruk na białym tle, dł. 8 m) standardową o szerokości 18 mm (czarny nadruk na białym tle, dł. 8 m), elastyczną taśmą identyfikacyjną o szerokości 12 mm (czarny nadruk na białym tle, dł. 8 m), baterią litowo-jonową, zasilaczem sieciowym, paskiem na rękę, kablem mini-USB, płytą CD-ROM, z oprogramowaniem oraz walizką. Drukarka etykiet Brother P-touch E550 jest objęta 3-letnią gwarancją (po rejestracji na www.brother.pl).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl