Producenci

Taśmy laminowane TZe do Brother P-Touch

Taśmy laminowane są trwałym i wytrzymałym materiałem do nadruku tekstu. Posiadają kilka warstw ochronnych, które zabezpieczają etykietę przed promieniami UV, wilgocią, cieczami, ścieraniem. Można je stosować w każdej drukarce Brother P-Touch.

W naszej ofercie dostępne są taśmy o szerokości od 6 do 36 mm w różnych kolorach zarówno taśmy jak i nadruku. Posiadamy także specjalistyczne taśmy oznaczone symbolami: S, FX, B, C, D, HS, SE. Ich dodatkowe cechy takie jak, np: mocniejszy klej, zwiększona elastyczność, druk na rurce termokurczliwej mogą być szczególnie przydatne w konkretnych zadaniach, branżach. 

Jesteśmy dystrybutorami oryginalnych kaset Brother oraz zamienników robionych specjalnie na nasze zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania taśmy, która spełni Twoje oczekiwania.

Kasety z taśmą laminowaną TZe do Brother P-Touch

Najlepsze kasety z taśmą laminowaną TZe do Brother P-Touch

Posiadasz drukarkę etykiet Brother P-Touch? Na pewno przydadzą Ci się materiały eksploatacyjne do tego modelu. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości kasety z taśmą laminowaną, które są kompatybilne z różnymi modelami etykieciarek. Posiadamy produkty o różnych rozmiarach, których temperatura obkurczania sięga powyżej 90 stopni Celsjusza. Wybierz najlepsze artykuły, które sprawią, że używanie drukarek do etykiet stanie się przyjemnością w Twojej pracy.

Kasety oryginalne i zamienniki 

Z troski o Twoją satysfakcję, w naszym asortymencie posiadamy zarówno oryginalne modele kaset, jak i tańsze zamienniki do nich. Wszystkie produkty solidnie zabezpieczą Twoje etykiety przed blaknięciem, zatarciem czy zalaniem cieczą. To od Ciebie zależy, na które z nich się zdecydujesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl