Drukarki etykiet samoprzylepnych - nowoczesna metoda organizacji i identyfikacji

0
Drukarki etykiet samoprzylepnych - nowoczesna metoda oznaczania i identyfikacji

Drukarki termotransferowe etykiet samoprzylepnych

Dla każdego z nas czas to pieniądz, więc nie warto tracić go na znalezienie i prawidłową identyfikację przedmiotów. Tracimy przy tym nie tylko czas, ale często także nerwy. Aby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji wyposaż się w jedną z wielu dostępnych modeli drukarek etykiet samoprzylepnych. Te innowacyjne urządzenia wykorzystują termotransferową metodę wydruku, dzięki czemu etykiety są trwałe i czytelne nawet przez kilka lat. Nadrukowany tekst lub oznaczenie jest przenoszone na etykietę przy pomocy kalki, która reaguje na ciepło. W naszej ofercie dostępne są drukarki termotransferowe renomowanych producentów takich jak:

Każda marka posiada dedykowane taśmy z etykietami samoprzylepnymi o różnych właściwościach, rozmiarach i kolorach, które działają tylko w drukarkach tej samego producenta.

Drukarka etykiet samoprzylepnych laminowanych i winylowych - gdzie stosować ?

Termotransferowe drukarki etykiet, w zależności od modelu, są w stanie wydrukować zarówno prosty tekst, specjalistyczne etykiety informacyjne jak i kody kreskowe. Dostępne są w wersji stacjonarnej i mobilnej. Dzięki takiej wszechstronności sprawdzą się w każdym środowisku, np:

  • biurowym - drukarki etykiet samorzylepnych świetnie sprawdzą się w wszelkiego rodzaju biurach. Oznaczanie segregatorów z dokumentami, pendrive'ów lub rzeczy osobistych sprawi, że codzienna praca będzie przyjemniejsza i efektywniejsza.
  • przemysłowym - odnalezienie konkretnego przedmiotu, części na magazynie lub hali produkcyjnej może stanowić nie lada wyczyn. Aby uniknąć ciągłego szukania wystarczy, że regały, półki z towarem oznaczysz samoprzylepną etykietą z nadrukowaną nazwą, symbolem lub kodem kreskowym produktu.
  • spożywczym - drukarki termotransferowe mogą posłużyć jako szybki i praktyczny sposób drukowania dat ważności owoców, warzyw, przetworów.
  • domowym - naklejenie etykiety na pojemniki z żywnością to idealnie rozwiązania organizacji kuchni. Etykiety mogą także posłużyć jako pomysłowe oznaczenie prezentu na święta. Trwałe etykiety samoprzylepne są także idealnym rozwiązaniem oznaczenia książek i zeszytów dziecka do szkoły.
  • sportowym - odporna na zadrapania i wilgoć etykieta nieustannie będzie trzymać się Twojej rakiety tenisowej lub sprzętu sportowego podczas uprawiania sportu. Jeśli będziesz chciał/a odpocząć to wyraźnie oklejony sprzęt sportowy nigdy Ci nie zginie.
  • technicznym - specjalistyczne etykiety (np. z mocnym klejem, elastyczne, rurki termokurczliwe) są idealne dla elektryków lub innych pracowników technicznych.

Drukarka etykiet Brother Brady Dymo - jak stosować ?

Każda drukarka wyposażona jest w klawiaturę, przy pomocy której zaprojektujesz swoją etykietę. Wybrane modele posiadają dodatkowe oprogramowanie instalowane na komputerze lub telefonie pozwalające na przygotowanie bardziej szczegółowych etykiet. Wszystkie drukarki posiadają gilotynę, która obetnie etykietę. Po wydrukowaniu wystarczy ściągnąć warstwę zabezpieczającą klej i umieścić ją w docelowym miejscu. Tak więc nie pozostało nic innego jak wybrać drukarkę termotransferową odpowiadającą Twoim potrzebom i zacząć z niej korzystać.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl