Drukarka etykiet Brother P-touch D800W

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 077,00 zł 2077.00
Cena netto: 1 688,62 zł
ilość szt.
Producent: Brother
Kod produktu: PTD800WYJ1
EAN:

Opis

Brother PTD800W to definicja profesjonalizmu

P-touch D800W to drukarka etykiet klasy profesjonalnej, będąca najbardziej zaawansowanym produktem w tej linii urządzeń firmy Brother. Model, zaopatrzony w zintegrowaną z urządzeniem rączkę i schowek na dodatkową taśmę, może być wykorzystany podczas pracy w terenie. Drukarka jest kompatybilna z komputerami działającymi pod kontrolą systemów Windows i Mac oraz z urządzeniami mobilnymi. Model może być zasilany na dwa sposoby – przy użyciu dołączonego do zestawu zasilacza i opcjonalnie akumulatora.

Wybierz wygląd etykiety z dostępnej biblioteki stylów

Produkt wyposażono w pełnowymiarową, profesjonalną, rozkładaną klawiaturę typu PC oraz w duży, podświetlany wyświetlacz graficzny LCD z opcją podglądu wydruku i jego formatowania oraz wyświetlania komunikatów o wykonywanych operacjach. Model charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą do 60 mm na sekundę w rozdzielczości 360 dpi. Drukuje na etykietach od 3,5 mm do 36 mm szerokości, a maksymalna wysokość zadruku wynosi 32 mm. Pracę z urządzeniem ułatwia wbudowana gilotyna, która pozwala na szybkie przycięcie wyprodukowanych oznaczeń. Drukarka umożliwia również specjalne odcinanie do oznakowania kabli.
 
Brother P-touch D800W pozwala na bezzwłoczne oraz intuicyjne drukowanie – model oferuje:
  • 14 czcionek
  • 99 ramek
  • 465 symboli
  • edytowalne projekty etykiet
  • drukowanie kodów kreskowych (w tym przemysłowych kodów kreskowych 1 D i 2 D), obrazów i danych z arkuszy kalkulacyjnych.

Użytkownicy mogą zaprojektować etykietę na komputerze a następnie wydrukować ją za pomocą połączenia USB lub WiFi. 
PT-D800W może być także używana z Mobile Cable Label – bezpłatną aplikacją opracowaną specjalnie do tworzenia etykiet telekomunikacyjnych, sieci transmisyjnych i instalacji elektrycznych. Etykiety, wykonane z elastycznego tworzywa, łatwo i dokładnie składają się wokół sieci i kabli elektrycznych.

Dedykowane etykiety laminowane TZe

Drukarka P-touch D800W obsługuje laminowane taśmy Brother TZe i jest dostępna w komplecie z laminowaną taśmą (czarny nadruk na białym tle) o szerokości 36 mm i długości 8 m. Taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką oraz bardzo wytrzymałą etykietę. Znaki nanoszone są na nie metodą termotransferu i umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa). Takie rozwiązanie zabezpiecza je przed cieczami, tarciem, temperaturą, chemikaliami oraz światłem słonecznym.  Nośniki są również wygodne w użyciu – charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą oraz dobrą przyczepnością.

Drukarka Brother P-touch D800W jest objęta 3-letnią gwarancją.

Dane techniczne

Rozdzielczość [dpi] 360
Prędkość drukowania [mm/sek] 60
Szerokości taśm [mm] 3,5/6/9/12/18/24/36
Klawiatura QWERTY
Nóż obcinający automatyczny + nacinanie
Kody kreskowe Tak
Interfejs USB, WiFi
Zasilanie zasilacz (w zestawie)
Zasilanie bateryjne akumulator (opcja)
waga [kg] 3,3
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl