XTL 500 drukarka etykiet DYMO zestaw walizkowy

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 199,00 zł 2199.00
Cena netto: 1 787,80 zł
ilość szt.
Producent: Dymo
Kod produktu: 1873489
EAN:

Opis

Przemysłowe drukowanie etykiet nigdy nie było tak proste

Koniec frustracji i uproszczone etykietowanie z drukarką DYMO® XTL™ 500. Funkcja podglądu wydruku pokazuje dokładnie, jak etykiety będą wyglądać w rzeczywistości po naklejeniu na kable, rury i inne przedmioty. Wbudowane aplikacje ułatwiają rozpoczęcie pracy, a kolorowy ekran dotykowy przyspiesza ułożenie tekstu, kodów paskowych i obrazów na etykietach. Bogaty wybór fabrycznie załadowanych szablonów etykiet gwarantuje oszczędność czasu dzięki doskonałemu formatowaniu. Dostępny jest pełen wybór etykiet wymiarowych i ciągłych o szerokości od 6 mm do 54 mm łącznie z oznaczeniami BHP oraz rurkami termokurczliwymi z materiałów i w kolorach zgodnych z normą UL. Komunikacja z komputerem* i bezpłatne oprogramowanie DYMO ID do bezpośredniego importu plików programu Microsoft Excel lub baz danych. 

Funkcje i korzyści

• Funkcja podglądu wydruku i kolorowy wyświetlacz pokazują dokładnie, jak etykiety będą wyglądać w rzeczywistości po naklejeniu na kable, rury, panele i inne przedmioty.
• Wbudowane aplikacje ułatwiają rozpoczęcie pracy z ekranu głównego.
• Ekran dotykowy ułatwia i przyspiesza tworzenie etykiet.
• Fabrycznie załadowane szablony gwarantują oszczędność czasu dzięki doskonałemu formatowaniu.
• Dostępny jest pełen wybór trwałych etykiet o szerokości od 6 mm do 54 mm, w tym etykiet na ciągłej taśmie, laminowanych opasek na przewody i kable, rurek termokurczliwych i etykiet wymiarowych.
• 3-letnia ograniczona gwarancja
• Łatwe przenoszenie etykiet pomiędzy oprogramowaniem DYMO ID a drukarką XTL™ 500 podłączoną do komputera
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl