Jak odbywa się produkcja etykiet? Wyjaśniamy! 0

Produkcja etykiet jest realizowana w trzech etapach. Są to: projektowanie etykiety, następnie jej druk, a późnej – obróbka wykończeniowa. Efekt tych prac musi w pełni spełniać oczekiwania klienta. Jak przebiega proces produkcji etykiet? Co jest najważniejsze w jego poszczególnych etapach? Oto garść najważniejszych informacji, które nieco przybliżą Ci specyfikę tego zagadnienia. 

czytaj całość »
Projektowanie etykiet – poznaj kluczowe aspekty 0

Dzisiejszy rynek jest bardzo konkurencyjny. Musisz, więc zadbać o to, aby wyróżnić się na tle innych. Powinieneś zacząć od aspektu czysto wizualnego. Na samym początku klient oceni wygląd Twojego produktu. Jeśli go nie zachęci, nie będzie on tracił czasu i pójdzie dalej. Wokół niego będzie szereg podobnych produktów. Jak go przekonać, aby pozostał przy Twoim? Dzięki etykiecie, która jest jednym z ważniejszych elementów, który skłania wielu klientów do zakupu. Zobacz, na co musisz zwrócić szczególną uwagę i co jest ważne w jej projektowaniu. 

czytaj całość »
Dlaczego warto zdecydować się na etykieciarkę Brother? Odpowiadamy 0
Dlaczego warto zdecydować się na etykieciarkę Brother? Odpowiadamy

Drukarki etykiet to niezwykle funkcjonalne urządzenia. Pozwolą Ci zorganizować miejsce pracy oraz poprawnie oznaczyć różne przedmioty. Mogą być wykorzystywane w przemyśle, a także wielu innych branżach. Przydadzą się każdemu, kto w ramach swoich obowiązków musi wykonywać odpowiednie oznaczenia. Czemu etykieciarki Brother to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie? Czytaj dalej, a wszystko Ci wyjaśnimy!

czytaj całość »
Drukarka do kolorowych etykiet – co warto wiedzieć na początek? 0
Drukarka do kolorowych etykiet – co warto wiedzieć na początek?

Oprócz drukarek termicznych i termotransferowych, które drukują tylko w jednym kolorze (monochromatyczne), na rynku znajdziesz szeroki wybór kolorowych. Dzięki nim możesz zadrukować etykiety, które znajdą się między innymi na produktach spożywczych. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci, jak działa drukarka do etykiet kolorowych. Dowiesz się także, dlaczego do ich drukowania nie można użyć zwykłej drukarki. 

czytaj całość »
Drukarki etykiet w przemyśle i logistyce. Jak oznaczać miejsca pracy ? 0
Jak wykorzystać drukarki etykiet w przemyśle i logistyce ?

Odpowiednia organizacja miejsca pracy to jeden z czynników, który zwiększa wydajność i efektywność. Co dokładnie mam na myśli ? Chodzi tutaj o czytelne oznaczenie narzędzi, regałów z towarem czy chociażby paczek wysyłkowych. Nasza oferta zawiera w większości drukarki i materiały eksploatacyjne renomowanych i niezawodnych firm takich jak: BrotherDymo oraz Brady. Sposobów na oznaczenie jest cała masa i dlatego postaram się wam przybliżyć jak praktycznie wykorzystać drukarki termiczne i termotransferowe w praktyce.

czytaj całość »
Etykiety laminowane samoprzylepne do drukarki Brother P-Touch - jaką wybrać ? 0
Etykiety laminowane samoprzylepne do drukarki Brother P-Touch - jaką wybrać ?

Kasety z taśmami samoprzylepnymi to nowoczesny sposób oznaczania i identyfikacji. Firma Brother, która jest jednym z pionierów tej branży, opatentowała technologię laminowania. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i bardzo wytrzymałą etykietę odporną na różne czynniki zewnętrzne. Znaki nanoszone są metodą termotransferu oraz umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa).

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl