Drukarka do kolorowych etykiet – co warto wiedzieć na początek?
Drukarka do kolorowych etykiet – co warto wiedzieć na początek?

Oprócz drukarek termicznych i termotransferowych, które drukują tylko w jednym kolorze (monochromatyczne), na rynku znajdziesz szeroki wybór kolorowych. Dzięki nim możesz zadrukować etykiety, które znajdą się między innymi na produktach spożywczych. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci, jak działa drukarka do etykiet kolorowych. Dowiesz się także, dlaczego do ich drukowania nie można użyć zwykłej drukarki. 

czytaj całość »
Drukarki etykiet w przemyśle i logistyce. Jak oznaczać miejsca pracy ?
Jak wykorzystać drukarki etykiet w przemyśle i logistyce ?

Odpowiednia organizacja miejsca pracy to jeden z czynników, który zwiększa wydajność i efektywność. Co dokładnie mam na myśli ? Chodzi tutaj o czytelne oznaczenie narzędzi, regałów z towarem czy chociażby paczek wysyłkowych. Nasza oferta zawiera w większości drukarki i materiały eksploatacyjne renomowanych i niezawodnych firm takich jak: BrotherDymo oraz Brady. Sposobów na oznaczenie jest cała masa i dlatego postaram się wam przybliżyć jak praktycznie wykorzystać drukarki termiczne i termotransferowe w praktyce.

czytaj całość »
Etykiety laminowane samoprzylepne do drukarki Brother P-Touch - jaką wybrać ?
Etykiety laminowane samoprzylepne do drukarki Brother P-Touch - jaką wybrać ?

Kasety z taśmami samoprzylepnymi to nowoczesny sposób oznaczania i identyfikacji. Firma Brother, która jest jednym z pionierów tej branży, opatentowała technologię laminowania. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i bardzo wytrzymałą etykietę odporną na różne czynniki zewnętrzne. Znaki nanoszone są metodą termotransferu oraz umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa).

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl