Taśma Brother TZe: nowy wymiar wydruków 0

Drukowanie, dawniej prosty proces, stało się sztuką dzięki postępowi technologicznemu. Wiodącą marką w tej rewolucji jest Brother, a ich kluczowym produktem jest taśma o wysokiej jakości - Taśma Brother TZe. W tym artykule zgłębimy tajemnice tego przełomowego produktu, odkryjemy, jak działa, jakie ma zalety i dlaczego stała się ona kluczowym elementem w dzisiejszym świecie drukowania.

czytaj całość »
Jak drukować etykiety samoprzylepne za pomocą programu Word? Krótka instrukcja 0

Drukowanie etykiet samoprzylepnych – chociaż wydaje się skomplikowane, to w rzeczywistości wcale takie nie jest. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt i skorzystać z odpowiednich programów. W dzisiejszym wpisie pokażemy Ci, jak to zrobić w popularnym programie Word. Czytaj więc dalej i sprawdź, jak z jego pomocą drukować etykiety samoprzylepne.

czytaj całość »
Drukowanie etykiet w domu – co warto o tym wiedzieć? 0

Etykiety możesz spotkać na każdym kroku – mają szerokie zastosowanie. Występują w sklepach, biurach oraz w wielu zakładach pracy. Dobrze zaprojektowana i wydrukowana etykieta zawiera wszystkie najważniejsze informacje dotyczące określonego produktu. Jeżeli chcesz stworzyć własne etykiety samoprzylepne – mamy dobrą wiadomość! Możesz je wydrukować zupełnie samodzielnie! Co warto wiedzieć na temat drukowania etykiet w domu? Tego dowiesz się, czytając nasz artykuł!

czytaj całość »
Program do robienia etykiet - jaki wybrać i co warto wiedzieć? Odpowiadamy! 0

Nie ulega wątpliwości, że etykiety wykorzystywane są zarówno w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych. Mają wiele zastosowań, a same urządzenia umożliwiające wydruk cieszą się dużą popularnością. W pierwszej kolejności należy jednak zaprojektować etykietę, która spełni oczekiwania użytkownika i zachęci do zakupu produktu. Jeśli zastanawiasz się, jaki program do robienia etykiet wybrać, to jesteś we właściwym miejscu. Poznaj sprawdzone pozycje!

czytaj całość »
Etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem - czy są tylko dla producentów? Poznaj ich praktyczne zastosowanie! 0
Etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem - czy są tylko dla producentów? Poznaj ich praktyczne zastosowanie!

Obecnie na rynku spotkać można coraz to bardziej innowacyjne urządzenia, które ułatwiają codzienną pracę. Jednym z takich produktów jest funkcjonalna drukarka etykiet, która okazuje się niezbędna zarówno w przemyśle, jak i gospodarstwach domowych. Samo urządzenie ma wiele zastosowań i sprawdza się w różnych sytuacjach. Zastanawiasz się, do czego warto wykorzystać etykiety samoprzylepne  z własnym nadrukiem? Odpowiadamy!

czytaj całość »
Jaka drukarka do etykiet samoprzylepnych będzie najlepsza? Poznaj popularne modele 0
Jaka drukarka do etykiet samoprzylepnych będzie najlepsza? Poznaj popularne modele

Drukarki do etykiet samoprzylepnych znajdują swoje zastosowanie w branży spożywczej, przemysłowej i wielu innych. Wybór odpowiedniego sprzętu może znacząco wpłynąć na sprawność wykonywanych obowiązków, a także całą organizację pracy. Podpowiadamy, jaka drukarka do etykiet samoprzylepnych sprawdzi się w firmie przemysłowej i na co zwrócić uwagę przy jej zakupie.

czytaj całość »
Etykiety samoprzylepne na butelki – dlaczego warto z nich korzystać? 0
Etykiety samoprzylepne na butelki – dlaczego warto z nich korzystać?

Produkcja różnego rodzaju napojów bezalkoholowych oraz tych, które alkohol zawierają to dobry pomysł na stworzenie własnej firmy. Wykreowanie oryginalnego produktu to jednak za mało. Kolejno idzie odpowiedni marketing oraz budowanie rozpoznawalności marki. To niełatwe zadanie potrzebuje konkretnych środków. Ponadto właściwe opisanie napoju to obowiązek producenta. Etykiety samoprzylepne na butelki to najlepsze z możliwych rozwiązanie. Dlaczego warto je wykorzystać? Podstawowe powody przedstawiamy w kolejnych akapitach naszego dzisiejszego tekstu.

czytaj całość »
Miód – podpowiadamy, co powinna zawierać jego etykieta 0
Miód – podpowiadamy, co powinna zawierać jego etykieta

Każdy pszczelarz, który produkuje miód, powinien zadbać o odpowiednią etykietę na słoikach. Zabieg ten nie tylko pozwala klientom rozpoznać markę, ale również jest wymagany przez obowiązujące przepisy. Wobec tego zastosowanie etykiet na miód obowiązuje zarówno duże, jak i małe pasieki. Poniższy artykuł stworzony został z myślą o producentach miodu, którzy nie wiedzą, jakie informacje zawrzeć na etykiecie.

czytaj całość »
Jak odbywa się produkcja etykiet? Wyjaśniamy! 0
Jak odbywa się produkcja etykiet? Wyjaśniamy!

Produkcja etykiet jest realizowana w trzech etapach. Są to: projektowanie etykiety, następnie jej druk, a późnej – obróbka wykończeniowa. Efekt tych prac musi w pełni spełniać oczekiwania klienta. Jak przebiega proces produkcji etykiet? Co jest najważniejsze w jego poszczególnych etapach? Oto garść najważniejszych informacji, które nieco przybliżą Ci specyfikę tego zagadnienia. 

czytaj całość »
Projektowanie etykiet – poznaj kluczowe aspekty 0
Projektowanie etykiet – poznaj kluczowe aspekty

Dzisiejszy rynek jest bardzo konkurencyjny. Musisz, więc zadbać o to, aby wyróżnić się na tle innych. Powinieneś zacząć od aspektu czysto wizualnego. Na samym początku klient oceni wygląd Twojego produktu. Jeśli go nie zachęci, nie będzie on tracił czasu i pójdzie dalej. Wokół niego będzie szereg podobnych produktów. Jak go przekonać, aby pozostał przy Twoim? Dzięki etykiecie, która jest jednym z ważniejszych elementów, który skłania wielu klientów do zakupu. Zobacz, na co musisz zwrócić szczególną uwagę i co jest ważne w jej projektowaniu. 

czytaj całość »
Dlaczego warto zdecydować się na etykieciarkę Brother? Odpowiadamy 0
Dlaczego warto zdecydować się na etykieciarkę Brother? Odpowiadamy

Drukarki etykiet to niezwykle funkcjonalne urządzenia. Pozwolą Ci zorganizować miejsce pracy oraz poprawnie oznaczyć różne przedmioty. Mogą być wykorzystywane w przemyśle, a także wielu innych branżach. Przydadzą się każdemu, kto w ramach swoich obowiązków musi wykonywać odpowiednie oznaczenia. Czemu etykieciarki Brother to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie? Czytaj dalej, a wszystko Ci wyjaśnimy!

czytaj całość »
Drukarka do kolorowych etykiet – co warto wiedzieć na początek? 0
Drukarka do kolorowych etykiet – co warto wiedzieć na początek?

Oprócz drukarek termicznych i termotransferowych, które drukują tylko w jednym kolorze (monochromatyczne), na rynku znajdziesz szeroki wybór kolorowych. Dzięki nim możesz zadrukować etykiety, które znajdą się między innymi na produktach spożywczych. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci, jak działa drukarka do etykiet kolorowych. Dowiesz się także, dlaczego do ich drukowania nie można użyć zwykłej drukarki. 

czytaj całość »
Drukarki etykiet w przemyśle i logistyce. Jak oznaczać miejsca pracy ? 0
Jak wykorzystać drukarki etykiet w przemyśle i logistyce ?

Odpowiednia organizacja miejsca pracy to jeden z czynników, który zwiększa wydajność i efektywność. Co dokładnie mam na myśli ? Chodzi tutaj o czytelne oznaczenie narzędzi, regałów z towarem czy chociażby paczek wysyłkowych. Nasza oferta zawiera w większości drukarki i materiały eksploatacyjne renomowanych i niezawodnych firm takich jak: BrotherDymo oraz Brady. Sposobów na oznaczenie jest cała masa i dlatego postaram się wam przybliżyć jak praktycznie wykorzystać drukarki termiczne i termotransferowe w praktyce.

czytaj całość »
Etykiety laminowane samoprzylepne do drukarki Brother P-Touch - jaką wybrać ? 0
Etykiety laminowane samoprzylepne do drukarki Brother P-Touch - jaką wybrać ?

Kasety z taśmami samoprzylepnymi to nowoczesny sposób oznaczania i identyfikacji. Firma Brother, która jest jednym z pionierów tej branży, opatentowała technologię laminowania. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i bardzo wytrzymałą etykietę odporną na różne czynniki zewnętrzne. Znaki nanoszone są metodą termotransferu oraz umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa).

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl